O nás     Inzerce     KontaktČtení pro neobyčejný holky
Tipy pro tebe: Polepšovna pro čarodějky - tvoje knížka
Jsou cereálie opravdu zdravé?
Jak sbalit kluka - 5 skvělých rad, které opravdu fungují
Máme pro tebe super rady, jak být v pohodě
Spolupracujeme: Cestování po celém světě, Společenské hry pro zábavu, Budou jednou lidé nesmrtelní?

Hlavní stránka Pro Čarodějky

Fanoušci Harryho Pottera se ptají: Čeká Hermiona dítě?

Jen před pár dny se Emma Watsonová, známá mezi fanoušky především jako představitelka Hermiony ve filmech o Harrym Potterovi, objevila na předávání cen Earthshot v šatech, které vypadaly jako těhotenské - a od té chvíle se všichni fanoušci ptají: Čeká Hermiona dítě?

Emma Watson - Foto: Joella Marano, Creative Commons Attribution ShareAlike
Emma Watson - Foto: Joella Marano, Creative Commons Attribution ShareAlike
Nyní třicetiletá anglická herečka Emma Watsonová se již před dvaceti lety proslavila rolí Hermiony Grangerové ve filmech o Harrym Potterovi a od té doby je stále na výsluní. V posledních letech byla ke spatření třeba ve filmech Kráska a zvíře, Circle: Uzavřený kruh nebo Malé ženy.

Fanoušci i média sledují osobní život oblíbené herečky s napětím. Poprvé se prý zamilovala do Toma Feltona, kterého jste ve filmech o Harrym Potterovi viděli jako představitele Draca Malfoye. O několik let později se hovořilo o jejím vztahu s o šest let starším britským hercem Jayem Barrymorem a poté s Willem Adamowitzem, se kterým se seznámila při svém studijním pobytu v Oxfordu. Dalším v řadě pak byl Matthew Janney, student z Oxfordu. Vše nasvědčuje tomu, že v poslední době zakotvila v dlouhodobém vztahu a jejím novým partnerem je Leo Alexander Robinton.

Spekulace o Emmině těhotenství se neobjevují poprvé, nejeden fanoušek nebo fanynka se těší, až uvidí Emmu s potomkem. A stejně jako v minulosti, ani tentokrát se ke spekulacím o těhotenství nikdo z Emmina okolí nevyjádřil.

Znamenají tedy volné Emminy šaty doplněné černými kalhoty něco, nebo jde zase jen o spekulace? Nahrává Emma schválně spekulacím, aby si udržela pozornost fanoušků? Podle Emmina agenta se Emma a Leo chtějí držet dál od veřejnosti a užívat si soukromí. Ale řeči o plánované rodině prý nejsou plané.

Nezbývá tedy, než si počkat.

 

Oskar a Polepšovna pro čarodějky

Tvůj Oskar z Polepšovny pro čarodějky

Dlouho jsem si jen tak poletoval v bažinách a pozoroval cvrkot. Jsem totiž dost zvědavý, jak je asi vidět. Pak jsem ale potkal čarodějku Alici a to změnilo úplně všechno...


(24. 10. 2021)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buď první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2021-2024 ProCarodejky.cz | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu ProCarodejky.cz a ochrana soukromí | pg(58)