O nás     Inzerce     KontaktČtení pro neobyčejný holky
Tipy pro tebe: Polepšovna pro čarodějky - tvoje knížka
Jsou cereálie opravdu zdravé?
Jak sbalit kluka - 5 skvělých rad, které opravdu fungují
Máme pro tebe super rady, jak být v pohodě
Spolupracujeme: Cestování po celém světě, Společenské hry pro zábavu, Budou jednou lidé nesmrtelní?

Hlavní stránka Pro Čarodějky

Jak sbalit kluka - 5 skvělých rad, které opravdu fungují

Nechceš už být sama nebo ve vztahu, který ti nedělá radost? Možná si ale děláš starosti s tím, jak sbalit kluka, který se ti líbí a se kterým bys chtěla být. Tak konec starostí - pojď se se mnou podívat, jak na to!

Jednu věc je fakt užitečné vědět hned na začátku: Spousta rad, které najdeš v článcích na různých webech, jsou bláboly. Tipy jako „buď nedostupná“, „nos červenou“, „směj se“ a podobně jsou dobré tak leda pro, hm, pro zasmání :). Proč? Protože možná můžou, sem tam, náhodou na nějakého kluka fungovat, ale že bys tak sbalila každého kluka, tomu fakt nevěř. Ale co tedy funguje?

Poznej jeho já


Ty nejsi nějaká obyčejná tuctová holka, že ne? Jsi trochu - anebo dost - jiná než ostatní... A totéž nejspíš platí i o klukovi, kterého chceš sbalit. Kluci jsou různí a jestli u jednoho zaboduješ tím, že jsi akční a přidrzlá, u druhého ti vítězství přinese třeba zájem o dobrodružné knížky. Takže to první, co bys měla udělat, je zjistit, co je ten kluk zač. Jestli ho teda nechceš sbalit jen na dnešní odpoledne... Ale o tom tenhle článek není.

Dej mu šanci vyniknout

Každý člověk, kluk nebo holka, má rád, když může ukázat, že je v něčem dobrý. Zjistila jsi, že ten kluk, který se ti líbí, hraje badminton? Tak se ho třeba zeptej na nějaké pravidlo badmintonu, které ti „není jasné“ :). Hraje ten kluk na kytaru? Mohl by ti poradit, jak zahrát nějaký složitější akord. Je fanouškem filmů o superhrdinech? Řekni mu, že o nich něco píšeš a potřebovala bys tip, které z nich jsou ty nejznámější. Prostě zjisti, co ho baví, čemu se věnuje, a dej se s ním o tom do řeči. Když o tom tématu budeš už dopředu něco vědět, snáz vymyslíš ten správný „otevírák“, tedy dobrou otázku pro začátek - a taky neskončí váš rozhovor jen u ní, protože se s ním o jeho koníčku zvládneš chvíli bavit.

Buď sama sebou

Tuhle radu dostaneš snad od každého a všude - a mezi námi, je to rada fakt trochu otravná. Dobře, je dost otravná :). Ale má i něco do sebe, když se jí budeš řídit správně. Protože jestli toho kluka, kterého chceš sbalit, zajímají úplně jiné věci než tebe, tak asi nebudeš chtít sama sebe kvůli němu předělat. A nejspíš nesklidíš úspěch, když budeš chtít předělat jeho. Takže jestli ho chceš sbalit na pár dní, fajn, klidně se můžeš přetvařovat. Ale jestli chceš velkou lásku, měli byste si spolu rozumět.

To neznamená, že musíte mít stejné zájmy, ale neměly by být v úplném protikladu. Jestli ty miluješ pečení dortů a dovolená na Šumavě je pro tebe za trest, zatímco on chce trávit většinu času lezením v Himalájích - dobře, teď možná trochu přeháním, ale rozumíme si, že jo :), tak to bude chtít hodně kompromisů, abyste spolu dlouho vydrželi. Neříkám, že to nemůže fungovat, ale určitě se nepřetvařuj a netvrď, že chceš v těch Himalájích trávit několik let s ním :). Jestli jsi se tedy právě nerozhodla, že převrátíš svůj život vzhůru nohama.

Buď fajn

Tohle pravidlo není nijak složité: Většina kluků netouží po holkách, které jsou na ně pořád protivné, v jednom kuse se hádají, rozčilují, pořád někoho pomlouvají, šestkrát za den kvůli něčemu fňukají... A naopak holky, se kterými se dá bavit a trávit s nimi čas je fajn a zábava, ty mají šanci si je získat. Jasně, nikdo není veselý, milý a zábavný 24 hodin denně :), ale jsou lidi, kteří jsou 24 hodin denně nudní a protivní. Dobře, 24 hodin denně mínus doba, kterou spí. A taková určitě nejsi ani být nechceš.

Věz, jak chceš vypadat

Spousta chytrých radilek říká, že abys sbalila kluka, musíš se naprosto dokonale vystajlovat, ale to je další hloupá pověra. Jednak - a to už tady padlo - každý kluk je jiný a každému se líbí něco jiného. Ale hlavně - to, že se upravíš, je hlavně kvůli tobě. Ty by ses měla cítit dobře. Získat si to správné zdravé sebevědomí. A jestli ti k němu pomůže nějaká barva oblečení, správné použití kosmetiky, nějaká barva na vlasy nebo jiný účes, fajn. Ale mysli na to, že to děláš pro sebe. Sama sobě se chceš líbit. Sama se chceš cítit dobře.

Kdy sbalit kluka

Spousta dívek se ptá, jak sbalit kluka v patnácti, ve čtrnácti, ve třinácti nebo ve dvanácti letech, jak sbalit kluka v šestnácti, v sedmnácti, v osmnácti... Je ten správný čas balit kluka v pubertě? Ani tady neexistuje žádná odpověď, která by platila vždycky a pro každého. Ta nejlepší odpověď je: Nenech se do ničeho tlačit. Nikým. Buď sama sebou - jo, jo, já vím, už je to tady zase :) - a rozhoduj se podle toho, co sama chceš. A zkus myslet i na to, že když už budeš chtít opravdu nějakého kluka sbalit, bude velký rozdíl v tom, jestli jemu bude patnáct nebo třeba sedmnáct. Zájmy i chování se v tomhle věku zpravidla ještě dost mění.

Nesázej všechno na jednu kartu

Hele, já vím, že tohle nechceš slyšet, jestli jsi si právě vybrala toho jednoho jediného, kterého chceš sbalit, ale přece jen se musím zeptat: Když ten kluk nebude jevit vůbec žádný zájem a nic nezabere, nestálo by za to zkusit sbalit někoho jiného? Jasně, že na svého vyvoleného můžeš zkusit čekat měsíce, zkoušet nejrůznější chytré triky, ale jsi si jistá, že to bude stát za to? Třeba zjistíš, že vlastně neexistuje jen jeden kluk, ale že jich je spousta a že bude fajn trávit čas s některým z těch, kterých sis až doteď vůbec nevšimla.

 

Anebo si vždycky můžeš za kamaráda vybrat nějakýho super papouška :). Jako jsem třeba já!

Oskar a Polepšovna pro čarodějky

Tvůj Oskar z Polepšovny pro čarodějky

Dlouho jsem si jen tak poletoval v bažinách a pozoroval cvrkot. Jsem totiž dost zvědavý, jak je asi vidět. Pak jsem ale potkal čarodějku Alici a to změnilo úplně všechno...


(14. 11. 2021)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buď první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2021-2024 ProCarodejky.cz | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu ProCarodejky.cz a ochrana soukromí | pg(81)