O nás     Inzerce     KontaktČtení pro neobyčejný holky
Tipy pro tebe: Polepšovna pro čarodějky - tvoje knížka
Jsou cereálie opravdu zdravé?
Jak sbalit kluka - 5 skvělých rad, které opravdu fungují
Máme pro tebe super rady, jak být v pohodě
Spolupracujeme: Cestování po celém světě, Společenské hry pro zábavu, Budou jednou lidé nesmrtelní?

Hlavní stránka Pro Čarodějky

Jak se seznámit s tím správným klukem

Je fajn být s kámoškami, ale chtěla bys také chodit s nějakým klukem? Už jsi si nějakého vyhlédla, nebo ho teprve hledáš? Nedaří se ti sblížit se s tím pravým? Potom se ti určitě budou hodit následující rady.

foto: Pixabay
foto: Pixabay
Jestli toho správného kluka teprve hledáš, pak to můžeš zkusit jak na internetu, tak ve skutečném světě. Obojí má své výhody a nevýhody. Na internetu mají lidé sklon se vydávat za někoho lepšího, než jsou, upravovat si fotografie, přetvařovat se. Ve skutečném světě sice přetvářka hrozí také, ale většinou ji snáze a rychleji odhalíš.

Když se budeš chtít seznámi na internetu, stačí si najít ty správné stránky. Možná na to půjdeš přes online seznamku, možná přes nějakou sociální síť - třeba Instagram nebo Facebook. Jestli třeba ráda cestuješ, na Facebooku je řada skupin, kde kluci i holky hledají spolucestovatele. I to může být začátek fajn vztyhu.

Seznámení ve skutečném světě od tebe bude vyžadovat odhodit mobil :) - no dobře, ne doslova, ale rozumíme si, že ano? - a věnovat se lidem kolem sebe. Určitě bude fajn zúčastňovat se různých aktivit, kde se můžeš potkat s těmi správnými kluky, jako jsou například sporty, koncerty, nejrůznější kluby, kurzy... Seznámit se ale můžeš třeba i ve vlaku, v autobuse, v letadle...

Buď otevřená novým lidem a novým zkušenostem, třeba se tak seznámíš s někým zajímavým. I když to třeba nebude ON, možná tě zaujme jeho kamarád.

Už víš, koho chceš

Už víš, se kterým klukem by ses chtěla sblížit? Jen nevíš, jak na to?

Nejlepší jsou přirozená setkání. Když s někým trávíš čas a bavíte se o společných zájmech, sblížení je snazší. Pokud ale s klukem, kterého jsi si vyhlédla, zrovna neprovozujete stejný sport ani spolu nechodíte do stejné třídy, hledej nenápadné záminky, jak se spolu potkávat.

Pro mnohé je to těžké, ale když se ti někdo líbí, měla bys mu naznačit nebo přímo říct, že tě zajímá. A, po pravdě - s tím naznačováním pozor: Zkušenosti ukazují, že spoustě klukům slabý náznak nestačí :). Takže když naznačovat, tak tak, aby to pochopil :).

Snaž se být přirozená: Nezkoušej být někým jiným, než jsi, aby ses svému vysněnému klukovi líbila. Buď sama sebou a uvidíš, že to bude přitahovat správného kluka. Když se kvůli někomu budeš přetvařovat a věnovat se činnostem, které tě nebaví, nejspíš váš vztah nebude mít dlouhého trvání.

Buď přiměřeně sebevědomá a přiměřeně pozitivní. Zajímej se o toho kluka - o jeho záliby, o jeho starosti, o jeho radosti, o jeho okolí. A buď trpělivá. Nezoufej, když se ti nepodaří se seznámit hned.

Mysli na to, že seznámení a vztah nejsou o tom být perfektní, ale o tom být sám sebou a být otevřený novým lidem a zkušenostem. A taky, že seznámení není jen o tom mít nějakého partnera, ale někoho, s kým je ti opravdu dobře.

 

Oskar a Polepšovna pro čarodějky

Tvůj Oskar z Polepšovny pro čarodějky

Dlouho jsem si jen tak poletoval v bažinách a pozoroval cvrkot. Jsem totiž dost zvědavý, jak je asi vidět. Pak jsem ale potkal čarodějku Alici a to změnilo úplně všechno...


(2. 2. 2023)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buď první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2021-2023 ProCarodejky.cz | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu ProCarodejky.cz a ochrana soukromí | pg(99)