O nás     Inzerce     KontaktČtení pro neobyčejný holky
Tipy pro tebe: Polepšovna pro čarodějky - tvoje knížka
Jsou cereálie opravdu zdravé?
Jak sbalit kluka - 5 skvělých rad, které opravdu fungují
Máme pro tebe super rady, jak být v pohodě
Spolupracujeme: Cestování po celém světě, Společenské hry pro zábavu, Budou jednou lidé nesmrtelní?

Hlavní stránka Pro Čarodějky
Aneta Langerová a její Dvě slunce: Užij si koncerty i vinyl

Po vydání úspěšného loňského alba Dvě slunce si milovníci klasických černých vinylových desek budou moci brzy dopřát poslech této desky i na svých gramofonech. A... (4. 11. 2021)


Třeťák, #SLEDUJmě, Knihomolka a další tipy na čtení pro holky od originální Pointy

Hledáš nějakou zajímavou knížku ke čtení nebo pro někoho jako dárek? Pak tě možná zaujme některá z knížek, které vydává neobyčejné vydavatelství Pointa. Co a... (3. 11. 2021)


Krok za krokem: Jak se stát úspěšnou youtuberkou

Nejslavnější youtuber si prý loni vydělal skoro 30 milionů dolarů, což je 660 milionů korun. S tím už by se dalo leccos podniknout, co? Jak... (2. 11. 2021)


7 super tipů, jak být v pohodě

Někdy je toho na každou z nás hodně: Ve škole se to na nás valí, nejlepší kamarádka zrovna nemá čas, venku je hnusně a zrovna... (25. 10. 2021)


Proč jsou cereálie zdravé: A jsou vlastně vůbec?

Vitamíny, vláknina a spousta dalších zdravých věcí, to jsou cereálie. Stačí je zalít mlékem nebo zamíchat do jogurtu a máme snídani jak pro šampionky a... (25. 10. 2021)


Ochraň naši planetu, prodej své oblečení

Ochrana Země před globálním oteplováním je už dlouho tématem číslo jedna a je těžké narazit na někoho, kdo by o tomhle problému nikdy neslyšel, nepřemýšlel... (25. 10. 2021)


Koronavirus zbrojí na další sezónu: Pozor na Deltu Plus

Vypadá to, že si ještě pořád nemůžeme oddechnout. Ještě před pár týdny to vypadalo, že by se život mohl vrátit do starých kolejí, ale teď... (24. 10. 2021)


Na tenhle seriál se dívají všichni, ale proč? Hra na oliheň láká...

Dobře, někdo by možná řekl, že je hra na oliheň prostě dětská hra. Jenomže podle téhle dětské hry natočili seriál a ten je totálně na... (24. 10. 2021)


Fanoušci Harryho Pottera se ptají: Čeká Hermiona dítě?

Jen před pár dny se Emma Watsonová, známá mezi fanoušky především jako představitelka Hermiony ve filmech o Harrym Potterovi, objevila na předávání cen Earthshot v... (24. 10. 2021)


Recepty na strašidelná halloweenská jídla

A je to tady, zase je tu Halloween! Nejvyšší čas na párty s kostýmy, na hororové filmy, super zábavu a taky na originální sladkosti. Máš... (24. 10. 2021)


<<< Novější články |
©2021-2024 ProCarodejky.cz | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu ProCarodejky.cz a ochrana soukromí | pg(11)