O nás     Inzerce     KontaktČtení pro neobyčejný holky
Tipy pro tebe: Polepšovna pro čarodějky - tvoje knížka
Jsou cereálie opravdu zdravé?
Jak sbalit kluka - 5 skvělých rad, které opravdu fungují
Máme pro tebe super rady, jak být v pohodě
Spolupracujeme: Cestování po celém světě, Společenské hry pro zábavu, Budou jednou lidé nesmrtelní?

Hlavní stránka Pro Čarodějky
Co je kyberšikana a jak se jí bránit

Tohle téma není příjemné. Kyberšikana zahrnuje širokou škálu online zneužívání jako například vydírání, ztrapňování, výsměch, obtěžování, ubližování nebo dokonce zastrašování a vyhrožování, a to všechno... (24. 2.)


Hvězdou Instáče: Jak dělat super fotky pro Instagram

V dnešním online světě o nás dokáže to, jaké fotky na sociálních sítích sdílíme, říct mnohem více, než jsme si schopni připustit. Některé z nás... (17. 2.)


Tip: Nejlepší taháky do školy

I když to spousta lidí nerada přizná, taháky tu vždycky byly a nejspíš vždycky budou. Upřímně? Ve spoustě případů si za to můžou učitelé sami,... (6. 2.)


Tajemství jménem Estrogen: Jak ovlivňuje tvoje tělo

Jakmile začneš dospívat, ale často ještě předtím, než si uvědomíš, co se děje, tě ovládnou hormony. Na tom vlastně není nic divného, tyto chemické látky,... (6. 12. 2021)


Jaké knížky komu koupit jako dárky k Vánocům

Sehnat knihu na Vánoce může být pořádný oříšek. Zvlášť chceš-li potěšit blízké knihou, která není běžně k dostání. Řešení nabízí knihy z druhé ruky. Pokud... (2. 12. 2021)


Jak udělat krásnou fotku domácího miláčka

Kdo by nemiloval svého roztomilého pejska, kocourka, králíčka, křečka, myšku, hadíka, papouška :)... prostě svého domácího miláčka? Jasně, někdy to s nimi může být i... (26. 11. 2021)


Chceš někomu pomoci? Tenhle způsob je jednoduchý a překvapivě účinný...

Známe je všichni, lidi bez domova. Někdo se jim raději vyhne, někdo projde nevšímavě kolem, někdo se pokusí jim pomoci. Aspoň jednou. Nebo i vícekrát.... (18. 11. 2021)


Jak sbalit kluka - 5 skvělých rad, které opravdu fungují

Nechceš už být sama nebo ve vztahu, který ti nedělá radost? Možná si ale děláš starosti s tím, jak sbalit kluka, který se ti líbí... (14. 11. 2021)


Aneta Langerová a její Dvě slunce: Užij si koncerty i vinyl

Po vydání úspěšného loňského alba Dvě slunce si milovníci klasických černých vinylových desek budou moci brzy dopřát poslech této desky i na svých gramofonech. A... (4. 11. 2021)


Třeťák, #SLEDUJmě, Knihomolka a další tipy na čtení pro holky od originální Pointy

Hledáš nějakou zajímavou knížku ke čtení nebo pro někoho jako dárek? Pak tě možná zaujme některá z knížek, které vydává neobyčejné vydavatelství Pointa. Co a... (3. 11. 2021)


Starší články >>>
©2021-2022 ProCarodejky.cz | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu ProCarodejky.cz a ochrana soukromí | pg(11)